Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa

Belangrijkste voorzieningen

  • 70 m²
  • 1 slaapkamer
  • 2 badkamers
  • 6 gasten
  • 1 bed

Locatie

    Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa Mazarrón van 80 vierkante meter bevindt zich op 5-minuten loopafstand tot het stadhuis en biedt snelle toegang tot tal van bezienswaardigheden.

    Deze 1-slaapkamer villa bevindt zich binnen 4 km afstand van het Playa Cueva de Lobos, en gasten vinden de betoverde stad van Bolnuevo 3 km verder. Winkelliefhebbers zullen genieten van de nabijheid van de Mercado de Abastos "Cresta del Gallo", binnen 9 minuten wandelen ervandaan. De gesitueerde in Mazarrón Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa bevindt zich vrij dicht bij de Kerk van het Klooster van de Purísima en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.

    De 2-badkamer woning heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa biedt een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei. Bar Miguel, waar gerechten uit de Spaanse keuken worden geserveerd, ligt op 5 minuten wandelen. Het Mazarron - Guardia Civil busstation ligt op amper 500 meter afstand van dit vakantiehuis.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000300280000990160000000000000000,VV.MU.1877-1

    Kameropties bij Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa Mazarrón

    De 2-badkamer woning heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa Mazarrón Skyline foto Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa Mazarrón Skyline foto Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa Mazarrón Natuur foto Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa Mazarrón Wastafels foto Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa Mazarrón Strand foto Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa Mazarrón In de buurt foto Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa Mazarrón Natuur foto Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa Mazarrón Natuur foto Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa Mazarrón Buitenkant foto Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa Mazarrón Buitenkant foto
    Huisje met 1 Slaapkamer

    Grootte: 70 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa Mazarrón

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa Mazarrón

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Hotels in steden wereldwijd

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in deze villa?
      Ja, een kitchenette, samen met een waterkoker, een koelkast en keukengerei, is beschikbaar in deze villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa?
      Gasten van Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa kunnen onder andere de Gredas de Bolnuevo (3 km), het Playa de La Puñeta 4) en de betoverde stad van Bolnuevo 3,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa El Castillo ,A 5 Kilometros De La Playa Mazarrón